שירותים


כעסק המתמחה בתחום האודיו-וידאו ואינטגרציה למערכות בית חכם וטכנולוגיות מתקדמות ומעניק פתרונות ייחודיים לשוק המוסדי, מבט-לקול עובדת במשך שנים עם בעלי מקצוע מנוסים, מקצועיים ואדיבים תמיד. הסטנדרטים שאנו מציבים בתכנון המערכות, בהתקנתן ובהתאמתן ללקוחות באופן אישי מבטיחים שימוש מהנה למשך שנים רבות.

אנו מציעים ללקוחותינו את השירותים הבאים:

יעוץ ותכנון בהקמת מערכות שמע סטריאו וקולנוע ביתי
בניית חדר האזנה או קולנוע ביתי בסטנדרטים גבוהים מלווה בשיקולים רבים מעיצוב, אסתטיקה שימושיות ועוד. נעמוד לצידכם משלב בחירת המערכות ועד להתקנתן.

תכנון מערכת שמע רב-אזורית
מערכת אודיו רב-אזורית מאפשרת להאזין למספר מקורות שמע למספר אזורים שונים כשבכל אזור ניתן להאזין לתוכן אחר. יש לתת דגש בתכנונה המוקדם של מערכת זאת כיוון שהתקנתה מורכבת יותר ממערכות אחרות וכרוכה בדרך כלל בחיווט וכבילה ארוכים. הצוות המקצועי שלנו יעניק פתרונות מגוונים ויצירתיים.

יעוץ ותכנון למערכות בית חכם ושליטה חכמה
תכנון בית חכם דורש תשומת לב רבה בשל שילוב של מרכיבים טכניים רבים ושילוב של צורת ושגרת חיים של אלו העומדים לגור בבית. אפיון מערכות אלו והתקנתם נועד בדיוק לצוות הטכני של מבט-לקול ויעניק שימוש אמין ונוחות שימוש למשך שנים רבות.

הכנת הבית לחיווט טרום-בניה ( Pre-construction wire)
לאחר גיבוש הרעיון למערכת השליטה והבקרה ומערכות האודיו-וידאו צוות של מבט-לקול יהיה אחראי בתיאום עם מפקח הפרויקט לכל נושא התשתיות. העברת קווים, נקודות והשחלות יעשו על-ידינו. אנו מתכננים את הבית שיהיה שימושי ומודרני לשנים רבות של הנאה בשימוש המערכות.

ign=justify>התקנת מסכי TV ומקרנים
תוכלו להיעזר בשירותנו גם אם לא רכשתם אצלנו את הציוד. לאחר תיאום מראש, יגיע נציג של מבט-לקול ויתקין או יעביר את המערכת או מסך היכן שתחפצו.

 
עמוד הבית
מי אנחנו
שירותים
קטלוג מוצרים
צור קשר
פנים
חוץ
מהדורה מיוחדת
אדריכלים וקבלנים
 

כל הזכויות שמורות למבט-לקול ©