אדריכלים וקבלנים


למבט-לקול יש ניסיון והבנה מעמיקה לצרכי האדריכלים, מעצבי פנים והקבלנים מול לקוחותיהם.

אנו כאן לתת לכם מענה מקצועי ולהעניק יעוץ ותמיכה צמודה לאודיו-וידאו, בית חכם, שליטה חכמה ואינטגרציה. אנו עומדים בלוחות זמנים והעבודה נעשית ברמה מקצועית ואיכותית. ניתן להציע ללקוחותיכם איכות חיים וערך מוסף במקום מגוריהם בבטחון מלא, ובידיעה שיהיה מענה מקצועי בשעת הצורך.


תכנון ועיצוב מערכות אודיו-וידאו
:תכנון מערכות אודיו-וידאו בבית אינו מסתכם בתליית מסך על קיר ופיזור מספר רמקולים מסביב לחדר ומיקום כורסאות הצפייה. על כך יעידו מספר לא מועט של לקוחות לא מרוצים. רק כאשר המשתמש מקבל חווית שמע וצפייה ותפעול ידידותי ואינטואיטיבי ניתן לומר שהעבודה נעשתה כראוי.


אפיון בית-חכם ומערכות שליטה
:מניסיוננו, לא תמיד הלקוח יודע באיזה סגנון ושגרת חיים הוא עומד לגור, אולם הוא יודע כיצד הוא רוצה לחיות בביתו ועיקרון זה מנחה אותנו בהחלטות כיצד לבנות ולאפיין את המערכת שתהיה תפורה באופן אישי לכל דרישה וצורך.למבט-לקול יש את הידע והכלים לאפיין ביחד איתכם את דרישות הלקוח. שליטה על מיזוג הבית, תאורה, מערכת אבטחה, אודיו-וידאו ועוד, על-ידי שלטים חכמים, מכשירי Ipad ,Iphone ועוד. יש לנו את הפתרונות הייחודיים לכל לקוח ולקוחה.


תכנית לקבלנים
:מבט-לקול מציעה לכם תכנית שבה תוכלו לבדל את בתיכם ודירותיכם, מבתים ומדירות אחרות בשילובן של מערכות שמוסיפות לאיכות החיים ללקוח שלא הוצע לו קודם לכן במקום אחר. על-ידי שיתוף פעולה בין קבלנים ויזמים למבט-לקול ניתן לבדל את דירותיכם בהשקעה לא גדולה במיוחד וביחד עם הצוות המקצועי של מבט-לקול נוכל לאפיין פרופיל של כל לקוח לפי צרכיו ולהתאים את המערכת כך שהכסף שהושקע, הושקע בדיוק לפי הצורך. אם מעניין אתכם לשמוע עוד נושא זה או שיש לכם רעיונות נוספים לשיתופי פעולה, צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.
 


צור קשר

amoxicillin without prescription

amoxicillin price without insurance
" title="Reference ID frames" text="" class="slideImg" style="display:none">
  • The Gryphon
  • JVC
  • EDGE
  • DENON
  • ASW
  • Duevel
  • BRODMANN
עמוד הבית
מי אנחנו
שירותים
קטלוג מוצרים
צור קשר
פנים
חוץ
מהדורה מיוחדת
אדריכלים וקבלנים
 

כל הזכויות שמורות למבט-לקול ©